Tip Top Pet Hotel Hakkında

Tip Top Pet Hotel, İstanbul, Beykoz bölgesinde bulunan bir butik köpek otelidir.
Müstakil villamız ve 2 ayrı bahçemiz tamamen misafir köpeklerimiz için hazırlanmıştır.
Evde yaşayan köpeklerimiz için ev pansiyon ve bahçede yaşayan köpekler için kennel seçenekleri ile 2011 yılından beri hizmetinizdeyiz.

Ev Ortamı :
Ev ortamında yaşayan köpeklerimiz için, evin odalarını kullanmaktayız, asla kafes kullanmıyoruz!
Büyüklüğüne ve karakterine göre bir arada durmaya uygun misafirlerimizi gruplayarak ev içerisinde odalarımıza yerleştiriyoruz. Odalar içerisinde kalorifer, köpek yatakları, oyuncaklar, halı ve her daim taze su bulunmaktadır.
Günde en az 2 kez bahçeye tuvalet ihtiyacı için çıkıyoruz ve günün en az ( hava durumuna göre değişkenlik gösterir) 6 saatini bahçede oyun oynayarak geçiriyoruz.
Misafirlerimizin kaldığı odalar günde 2 kez dezenfekte edilir.
Yatılı bakıcılar ile asla yalnız kalmazlar!
Misafirlerimizin konaklama süresince istediğiniz öğün sayısına göre mama verilmektedir. Otele gelirken yiyeceği kadar mama ile gelmesini talep ediyoruz, eğer maması bizim tarafımızdan temin edilecekse mama seçeneklerimiz bulunmaktadır;
Barf, pişmiş sebzeli etli köpek ev yemeği, tercih ettiğiniz marka mamanın temin edilmesi. Tercihinize göre ek mama ücreti eklenecektir.

Kennellar :
Bahçede yaşayan köpekler için düşünülmüştür.
Bahçe içinde 5 m2 lik üzeri kapalı odacıklarımızda konaklamakta ve günde en az 2 kez bahçeye çıkmaktadırlar. Bahçede kalış süreleri hava durumuna göre değişkenlik göstermek üzere ortalama 6 saattir.
Günde en az 1 kez dezenfekte edilen odacıklarında, plastik köpek yatakları bulunmakta ve yatakların içerisine mutlaka elyaf yatak konulmaktadır. Önlerinde her zaman taze su bulunmakta, mama istediğiniz öğün sayısına göre verilmektedir.
Misafirlerimizin konaklama süresince yiyeceği kadar mama ile gelmesini talep ediyoruz, eğer maması bizim tarafımızdan temin edilecekse mama seçeneklerimiz bulunmaktadır;
Barf, pişmiş sebzeli etli köpek ev yemeği, tercih ettiğiniz marka mamanın temin edilmesi. Tercihinize göre ek mama ücreti eklenecektir.

Kabul koşullarımız :
Misafir köpeğimizin mutlaka tüm aşıları ve iç- dış parazit tedavisi yapılmış ve güncel olmalıdır,
İnsana ve diğer köpeklere karşı sosyal ve sevecen olmalıdır.
Dişiler için, kızgınlık döneminde olmaması gerekmektedir.
Kronik bir hastalığı bulunuyorsa ve kullandığı ilaç varsa mutlaka bilgi verilmedir, diğer köpekler için risk oluşturulmayacak bir hastalığı varsa otelimize kabul edilebilir ancak hayati riski bulunan, bulaşıcı hastalığı olan ve aşısız köpekler kesinlikle kabul edilmemektedir.

Köpek giriş - çıkış saatleri :
Pazartesi- Cumartesi 09:30 - 19:00 arasıdır. Pazar 11:00 - 17:00 arasındadır.

Otele gelirken :
Kendi adınıza olan güncel bir fatura ve kimlik fotokopisi istemekteyiz. Kimlik fotokopisini otele geldiğinizde biz de çekebiliriz. Ayrıca teslim sırasında teslim formu ve sözleşme imzanacaktır. Sözleşme ekine fatura ve kimlik fotokopisi eklenecektir.
Dostunuzun evde sevdiği yatağı, örtüsü, oyuncağı vb. bir eşyası veya size ait bir giysinin yanında olması, bizimle kaldığı süre boyunca onu rahat hissettirecektir.
Aşı karnesi mutlaka yanınızda olmalı ve kaldığı süre boyunca bizde kalmadır.
Eğer tarafımızdan temin edilmeyecekse, konaklama süresinde yetecek kadar mamasını getirmeniz gerekmektedir.

Tip Top Pet Hotel
Merkez : Kilyos Caddesi Seher Sokak No:4 Sarıyer - İstanbul
Yeni Yerimiz : Yavuz Selim Mahallesi Kamelya Sokak No:2 Beykoz - İstanbul
   0 541 342 06 14   info@tiptoppethotel.com

© 2022 Her Hakkı Saklıdır