Hizmetlerimiz

Konaklama : Köpek
Konaklama : Köpek
Bizim kafesimiz yok, 3 katlı müstakil villamızın odalarını misafirlerimiz için kullanıyoruz. Köpek dostlarımız evin içinde ve bahçede sosyal gruplar halinde özgürce kalıyor. Güzel havalarda tüm günü bahçede geçiriyorlar, sadece dinlenmek ve uyumak için ev içindeki odalarına alınıyorlar.

Konaklama : Kedi
Konaklama : Kedi
Kedilerimiz için de asla kafes kullanmıyoruz. Onlar için ahşap 2 katlı özel kedi evleri yaptırdık. Oteldeki ilk gününü kedi evinde geçiren misafirimizi ertesi gün (sahibinin tercihine göre) gözetimimiz altında diğer kedilerle tanıştırıyoruz.

Konaklama : Diğer
Konaklama : Diğer
Nadiren de olsa gelen talepler doğrultusunda ve otelimizin doluluk oranına göre hamster, ginepig, kaplumbağa, tavşan ve balık da kabul ediyoruz.

Kreş
Kreş
Köpeğiniz siz işteyken evde çok uzun zaman yalnız kalıyorsa, günlük enerjisini atmak için yeterince egzersiz yapmıyorsa, daha sosyal ve özgüvenli bir köpek olması için kreş hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Pet Kuaför
Pet Kuaför
Köpeğinizin traş ve banyo ihtiyacı için hizmetinizdeyiz. Makine ve makas traşı seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Pet Taksi
Pet Taksi
Şehir içi evcil hayvan transferinde hizmetinizdeyiz. Station wagon, klimalı özel aracımızla, sahibi refakatinde veya yalnız evcil hayvanınızı güvenle taşımaktayız. İstanbul içi 08:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.

Tip Top Pet Hotel
Merkez : Kilyos Caddesi Seher Sokak No:4 Sarıyer - İstanbul
Yeni Yerimiz : Yavuz Selim Mahallesi Kamelya Sokak No:2 Beykoz - İstanbul
   0 541 342 06 14   info@tiptoppethotel.com

© 2022 Her Hakkı Saklıdır